Ana sayfa

Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kesinlikle bu Kraft'ı SEVİYORUM Kesinlikle bu Kraft çanakları SEVİYORUM! Onlar sızmadı (çok korkmuştum). Müşterilerim de onları seviyor! Tahıl kase tekliflerimiz için kesinlikle tekrar sipariş vereceğim!

—— Chris Eales

Daha mutlu Olamam! Daha mutlu Olamam! Ürününüz oyunuma yardım etti! Herkes çok memnun oldu

—— Aleksey Grakov

Şaşırtıcı hizmet, teşekkür ederim!

—— Jesse Sallyla

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6
Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd.
Sıhhi teçhizat
Kesme Makinaları
Kağıt Kapaklı makineler
Kağıt Kapaklı makineler
Üretim Makineleri

Sıhhi teçhizat

Kesme Makinaları

Kağıt Kapaklı makineler

Kağıt Kapaklı makineler

Üretim Makineleri

 • Üretim hattı

   

  Kağıt Yemek Kaseleri Üretim Hattı

   

  Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

   

   

   

   

   

 • OEM / ODM
  OEM nedir?

  OEM'ler, müşterileri tarafından sağlanan ürün tasarımına ve özelliklerine göre ürünler üreten şirketlerdir. Müşteri tüm pazar araştırmasını, AR-GE'sini yapar ve kendi ürününü geliştirir. Ancak, pazarın dünya genelinde yayılması durumunda, piyasa talebini zamanında yerine getirme yeteneğine sahip değildir. Bu nedenle, kendi adına üretimi yapmak için bir OEM'e dönüşür. Örneğin, Apple milyonlarca dolarlık Ar-Ge ve tasarım harcıyor ve kendi ürün serisini yaratıyor ancak Foxconn tarafından üretilen ürünleri alıyor. Bu durumda Foxconn bir OEM (aslında dünyanın en büyük OEM satıcısı). Foxconn kontrol etmez

  ürün tasarımı veya özellikleri. Sadece Apple tarafından sağlanan detaylara göre üretiyorlar.

  ODM nedir?

  ODM'ler veya Özgün Tasarım Üreticileri, müşteri tarafından sağlanan ürün fikri özetine dayanarak yeni ürün tasarımları ve spesifikasyonları yaratan şirketlerdir. Çoğu durumda, ODM'ler de tasarladıkları ürünü üretirler ve müşterileri markalı ürünleri kendi adlarına alır ve pazarda satarlar. Bir şirketin sadece zaman göstermeyen, aynı zamanda kalp atışı, kan dolaşımını ölçen bir sağlık uygulaması gibi davranan bir “akıllı saat” için harika bir fikri olduğunu varsayalım. Şirket araştırmasını yaptı ve böyle bir ürünü pazarlayabileceğini biliyor. Ancak, bunu nasıl tasarlayacaklarını veya üretecekleri üretim kapasitesine sahip olduklarını gerçekten bilmiyorlar. Böylece, gerçek ürünü tasarlayan ve onu üreten, müşteri tarafından nihayetinde pazarlanacak olan bir ODM'ye dönüşürler. ODM'ler genellikle kendi yeteneklerine dayalı olarak dış kaynaklı ürün geliştirme hizmetleri, ürün imalat hizmetleri, komple ürün yaşam döngüsü hizmetleri, vb sağlar.

  Hem OEM'ler hem de ODM'ler teknoloji, tüketici elektroniği veya mühendislik sektörü ile sınırlı değildir, ancak bu sektörlerdeki ürünler daha yoğun olduğu için bu sektörlerde daha yaygındır. Onlar da moda, ayakkabı, kişisel bakım, vb gibi diğer sektörlerde mevcut

  Hem OEM'lerle hem de ODM'lerle çalışırken her zaman dikkatli olmalısınız. OEM söz konusu olduğunda, onlara bir şirketin çok fazla zaman ve para yatırdığı gizli ürün tasarımı ve özellikleri, fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmesine ve ürün tasarımının kopyalayıcılar tarafından çalınmasına neden olabilir. Bu yüzden güvenilir olan bir OEM ile çalışmanız gerekir.

  Bir ODM durumunda, ürün özellikleri üzerinde çok az kontrolünüz olmayabilir ve bu yüzden, ODM'nin çalışması gereken uygun parametreleri ve çerçeveleri ayarlamanız gerekir.

 • Ar-Ge
  Araştırma ve Geliştirme ekibimiz öncelikli iş alanlarında büyümeye ve yeni iş alanları yaratmaya yönelik aşağıdaki temel politikalar altındadır.

  Ar-Ge faaliyetlerimizin odak noktası, dijitalleşme, yeni ürünler ve esnek, verimli, güvenilir, güvenli, düşük maliyetli ve kullanım ömürleri boyunca çevreye en az etki eden çözümlerdir. Şirketin ürün geliştirmeye yaptığı yatırımların önemli bir kısmı, çevre ile ilgili uygunlukları güvence altına almak ve şirketin müşterileri için kısa ve uzun vadeli faydalar sağlamayı hedeflemektedir.

  Yeni ürün, hem laboratuvarda hem de sahada tüm doğrulama süreci adımlarını başarılı bir şekilde geçtiğinde ve performansı yüksek standartları karşıladığında, pazara sunulabilir.

İletişim bilgileri
Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Dora

Tel: 86-15806036091

Faks: 86-0592-5020463

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)